Wybrane eksperymenty i urządzenia Jana Taratajcio na XII Harmonii Kosmosu 08.07.2014. 5

Zapis wystąpienia Jana Taratajcio na XII Harmonii Kosmosu. Ta prelekcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zgromadzonych widzów. Pan Jan omówił zasadę działania zapperów swojej konstrukcji, jak również zaprezentował model urządzenia, które w założeniu miło produkować nadwyżkę energii. Być może po zmianie materiałów konstrukcyjnych uda się uzyskać zamierzony efekt. Po wystąpieniu krąg zainteresowanych osób odprowadził konstruktora do samochody przy którym jeszcze długo rozmawiano…

Jan Marian Taratajcio pierwszy, najprostszy zapper zbudował ponad 12 lat temu. Jego laboratorium jest wypełnione dziesiątkami różnych urządzeń i konstrukcji. Wszystko to jest poparte niezwykłą wiedzą i doświadczeniem. Zapper Nunczako to owoc wielu doświadczeń i eksperymentów. Jan Taratajcio postanowił zbudować urządzenie, proste, tanie, łatwe w obsłudze i niewielkie. Poszedł dalej w swoich projektach i — jako jedyny — zbudował zappera zgodnie z zasadami złotej proporcji. Na dokładkę jego Nunczako jest skonstruowany tak, by mógł w swoim wnętrzu gromadzić energię orgonu. Inna — często używana nazwa tego urządzenia to BIOREZONATOR.

https://www.youtube.com/watch?v=zdf197xc0GA

5 Comments

  1. Super! Kiedy następny zjazd Harmonii Kosmosu?? i kto wystąpi ??

    1. 22-26 czerwca 2016 odbędzie się kolejny zjazd Harmonii Kosmosu 🙂

  2. Czy Pan Jan będzie w Warszawie lub okolicy ? Gdzie Pan teraz wystąpi ? bardzo fajne urządzenia i zjawiska. Czekamy na więcej.

    Marysia i Sławomir
    1. Bardzo ciekawe wykłady na temat urządzeń.

  3. Dobry artykuł. Super stronka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *