Orgonity, chembustery i zappery – Jan Taratajcio i Piotr Ślusarczyk 4

Witajcie !

Czym jest Orgonit ? – Orgonity – są to urządzenia podobne w idei do akumulatorów orgonu, które budował W. Reich – różnią się budową i kierunkiem działania/przepływu Orgonu.

Bardzo ważnym elementem wyróżniającym orgonity od pierwotnych konstrukcji Reicha jest użycie w ich wnętrzu kwarcu (przede wszystkim kryształu górskiego). Minerały zatopione w masie modyfikują działanie orgonitu w ten sposób, że urządzenia ZAWSZE wypromieniowuje Pozytywny Orgon (POR), nawet jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach. Używany w orgonowych odpromiennikach materiał organiczny i metal oraz kryształy pozwalają na zrównoważenie szkodliwych energii i zmienia negatywny orgon (DOR) na pozytywny (POR). Orgonity mogą być instalowane przez osoby nie posiadające fachowej wiedzy z dziedziny radiestezji. Nie wymagają zasilania i nie muszą być ustawiane względem stron świata (poza piramidą orgonitową), nie rozładowują się, działają zarówno w otwartej przestrzeni jak i w budynkach, nawet po włożeniu do szuflady, same nie emitują szkodliwego promieniowania, wręcz przeciwnie – wszystkie (poza aluminiowymi) działają bardzo korzystnie na organizm ludzki (można je bezpiecznie dotykać). Orgonit z natury swojej, zawsze harmonizuje i lekko witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii. DODATKOWO – ponieważ wewnątrz orgonitów znajdują się kryształy i minerały – orgonity/kryształy wewnątrz mogą być mentalnie zaprogramowane w czasie produkcji na określone właściwości.

Czym jest Chembuster ? – (Działo orgonowe), Bazując na badaniach Wilchelma Reicha dotyczących Orgonu oraz skonstruowanym przez niego dziele orgonowym (modyfikatorze pogody) – zaprojektowane (i przetestowane) zostało urządzenie popularnie zwane chembuster (rozpraszacz smug chemicznych). Jest ono łatwe do wykonania! Odpowiednio zrobiony chembuster redukuje działanie chemtrails w promieniu około 70-120 kilometrów! Urządzenie to posiada właściwości ogniskowania pozytywnej energii życiowej oraz rozpraszania obszarów energii szkodliwej dla zdrowia. Chembuster może skutecznie niszczyć chemtrails. Może to potrwać kilka dni – chembuster musi uaktywnić środowisko na tyle, aby to zrobić, ale po tym czasie smugi mogą zacząć znikać nawet w ciągu kilkunastu sekund. Czasami chemtrails będzie rozpraszać się wolniej – dotyczy to innego typu smug chemicznych, które prawdopodobnie zbudowane są z cząsteczek cięższych (bardziej stałych). Według Dona Crofta – stanowią one 10% chemtrails. Według naszych obserwacji – może się zdarzyć, że określone “akcje” oprysków są tego typu cięższymi powłokami, które trudniej zneutralizować. Chembuster przyciąga negatywnie spolaryzowany Orgon (zwany DOR) do podstawy CB, a następnie przekształca tę energię w pozytywnie spolaryzowaną (ochrzczoną “OR” lub czasami nazywane “POR” – pozytywny Orgon). Zauważyliśmy, że Chembuster wspomaga energie zwane Sylphs i tzw. żywiołaki powietrza, które mają zdolność do transmutowanie toksyn osadzonych w smug kondensacyjnych, do nietoksycznych substancji. Ponadto wspomaga oczyszcza powietrze z chemikaliów rozpylanych przez samoloty (chemtrails). Chemtrails są bronią New World Order dla kontroli populacji. Zawierają w swoim składzie m.in. aluminium, bar i różne składniki biologiczne (często wirusy, grzyby, bakterie). Rozpylane są z samolotów (najczęściej nie oznakowanych), tworząc sztuczne chmury, które zakłócają warunki pogodowe, a także nasycają atmosferę aluminium i barem. System HAARP, zlokalizowany na Alasce (oraz w kilku miejscach na świecie), jest ogromnym emiterem fal ELF (niskiej częstotliwości), obejmującym całą Ziemię. Aluminium i bar tworzą tarczę, obejmującą jonosferę planety, a fale ELF odbijają się od tarczy aluminium i opadają w dół, na całą Ziemię. Fale ELF mogą wpływać na wzorce myślowe ludzi, emocje, stan zdrowia,
a nawet zaburzać strukturę DNA.

Czym jest Zapper ? – Zapper – eliminacja bakterii, wirusów, pleśni, grzybów i pasożytów.
Od dzieciństwa jesteśmy faszerowani tym co szczególnie doprowadza w wielu przypadkach do różnych chorób, często do końca życia. Słodycze, napoje, białe pieczywo, rozmaite przetworzone półprodukty, słoiczki, zupki itp. Do tego należy dodać liczne szczepionki od pierwszych dni życia, negatywny wpływ środowiska: tv, hałas, emocje w otoczeniu, wpływ religii, liczne codzienne błędy z braku dostępu do odpowiedniej wiedzy itp. To wszystko systematycznie osłabia cały organizm, powoduje liczne zakłócenia. Zaczynają pojawiać się rozmaite dolegliwości w zależności od indywidualnych predyspozycji.
Tworzy się świetne środowisko do rozwoju licznych szkodliwych organizmów: bakterii, pleśni, grzybów, wirusów, pasożytów.
Organizmy te mogą powodować wiele różnych chorób, w tym ciężkich i przyjętych przez medycynę jako nieuleczalne. Medycyna skupia się na objawach, widocznych efektach typu np kaszel, gorączka, przeziębienia, różne bóle, wysypki itd. Paradoksalnie poprzez złe leczenie źródło tych dolegliwości jest systematycznie wzmacniane i powiększane. Oferowany Zapper jest skonstruowany w Polsce. Posiada całkowitą automatykę, odliczanie czasu, generator pracuje w 3 zakresach, jest zabezpieczony przeciw zwarciowo, może się uruchamiać automatycznie lub ręcznie, nie ma żadnej skrzynki zewnętrznej a zasilanie znajduje się w jednej z elektrod co sprawia że można go używać w każdych warunkach.

Konstrukcja nawet nie przypomina typowych Zapperów jakie są w sprzedaży. Każdy z nich wymaga użycia maszyny CNC i prasy żeby nadać im odpowiedni kształt zgodny z tzw. Złotą Proporcją aby mogły wibrować same w sobie odpowiednią wibracją zgodnie z tą proporcją, jak jest w Różdżkach Horusa.
Jest wystarczający do unicestwienia szkodliwych mikrobów w tym gronkowca czy raka. Jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga żadnej fachowej wiedzy.

Pracuje w 3 pasmach od 70-750kHz, nie wymaga obsługi i wystarczy go tylko uruchomić. Posiada przełącznik 3-pozycyjny na różne typy drobnoustrojów. Czerwona lampka automatycznie wyłącza się po cyklu i wtedy należy przełączyć do następnej pozycji. Końcówki elektrod są zaślepione przed wypływem Bioenergii (Orgonu).
Zapper to również podstawa do walki z rakiem i trzeba go stosować 2-3 razy dziennie żeby powstrzymać i wytępić przywrę ludzką i rodniki pleśni Penicylium które ona przenosi.

Killuminati

Tu macie kochani filmik z przedstawieniem Orgonitów, Chembustera i Zappera

https://www.youtube.com/watch?v=_h3AQNoLpIc

4 Comments

  1. “Fluor przyjmujemy codziennie: z wodą z kranu, jedzeniem, herbatą. Jest w glebie, unosi się w powietrzu. Gdy w organizmie jest go zbyt wiele, odkłada się w kościach, zwiększając ich łamliwość. Uszkadza też nerki, zmniejsza odporność na infekcje, sprzyja rozwojowi alergii. Poza tym, fluor wiąże magnez, co sprzyja zawałom serca, przyczynia się też do rozwoju depresji, bo pogarsza funkcjonowanie układu nerwowego. Zęby “przekarmione” tym pierwiastkiem pokrywają się żółtawymi, a potem brązowymi plamkami, które szybko atakuje próchnica, zaś plomby nie chcą się w nich trzymać.”

  2. Wspaniała pasta, dzięki której zęby są białe a dziąsło zdrowe. 🙂

    1. Dziękujemy za przepis na własną pastę, jesteśmy wdzięczni. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów 🙂

  3. Brawo gratulacje dla autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *